Prakses vadlīnijas
Prakses apmācība notiek bakalaura un maģistra studiju programmās “Medicīnas inženierija un fizika” un maģistra studiju programmā “Nanoinženierija”. Bakalaura un maģistra studiju programmu praksei ir paredzēti 26 KP un 6 KP attiecīgi. 1 KP atbilst 40 stundu studiju noslodzei.
Prakse tiek organizēta 4 posmos:
- Pamatiemaņu ieguves prakse (students iegūst pamatiemaņas materiālu mehāniskajā apstrādē un elektrisko/elektronisko shēmu salikšanā, prakse ir plānota 1.-2. kursa bakalaura programmas studentiem, prakses ilgums – 4 nedēļas).
- Klīniskā prakse (students iegūst pamatiemaņas klīnisko diagnostisko un terapijas iekārtu un sistēmu izmantošanā, prakse ir paredzēta 3.-4. studiju gada bakalaura programmas studentiem, prakses ilgums – 8 nedēļas).
- Pētnieciski-zinātniskā prakse (students apgūst pētnieciskā darba izstrādes pamatiemaņas, prakse paredzēta 4. studiju gada bakalaura programmas studentiem un maģistra programmas studentiem, prakses ilgums – 6 nedēļas).
- Konstruktora-tehnoloģiskā prakse (students iegūst pamatiemaņas medicīnisko iekārtu mehānisko, elektrisko, elektronisko sistēmu projektēšanā un apkalpošanā, kā arī attiecīgo tehnoloģisko procesu izpildē un ieviešanā ražošanas tehnoloģijā, prakse plānota 4.-5. kursa bakalaura programmas studentiem, kopējais prakses ilgums – 8 nedēļas).
Praksi reglamentējošie dokumenti: