Pēcdiploma apmācība

Tālākizglītības kursi “Radiācijas drošība un kvalitāte medicīnā”

 

Kursu programmā ir saskaņota ar Radiācijas drošības centru un ir paredzēta ārstniecības (ārsti, ārsta palīgi (feldšeri), medicīnas māsas) un tehniskajam personālam (veselības aprūpes sistēmā nodarbinātie fiziķi, inženieri, tehniķi, laboranti) kas  ir iesaistīts radiācijas izmantošanā  medicīnai.

Kursa mērķis ir sniegt nepieciešamās zināšanas un iemaņas radiācijas drošības jomā, lai nodrošinātu kvalitatīvu darbu ar iekārtām, kuru darbība ir saistīta jonizējošā starojuma avotiem. Iegūtas zināšanas palīdzēs arī radiācijas drošības eksperta sertifikācijai un licences iegūšanai/atjaunošanai radiācijas izmantošanai.

Kursos izskata likumdošanu, radiācijas bīstamības, dozas, rentgenaparātu un radiācijas  drošības kvalitāti un tml, atjaunojot tradicionālas zināšanas par radiācijas pielietošanu un drošību kā arī sniedzot visjaunāko informāciju par sasniegumiem jomā.

Programmās apjoms ir 10 stundas (teorētiskas, praktiskākas nodarbības un tests.). Apmācības ilgums ir viena diena.

Kursu dalībnieki saņem RTU Apliecību un sertifikātu par apmācību tālākizglītības kursā “Radiācijas drošība un kvalitāte medicīnā”.

Kursi tiek organizēti caurmērā 1 reizi 2 mēnešos, iespējams arī biežāk. Datumi tiek noteikti atkarībā no tā, kad ir savākušies pietiekams klausītāju skaits (ne mazāk kā 12 cilvēki).
Pašlaik notiek dalībnieku reģistrācija!

Kursi notiek Rīgā, Ķīpsalā, P. Valdena ielā 1, RTU Laboratoriju ēkā (uzrādīt “Google kartē”)
Sabiedriskais transports: Trolejbusi Nr. 5., 12., 25.; autobusi Nr. 13., 37., 41., 53., pieturvieta “Ķīpsala”.

Dalības maksa ir 72 EUR.
Ir iespējama atlaide, ja no vienas iestādes kursos piedalās vairāk kā 10 dalībnieku.

Apmaksa jāveic ar pārskaitījumu priekšapmaksas veidā. Reģistrēšanai un priekšapmaksas rēķina saņemšanai lūdzu lējupielādējiet šeit  reģistrācijas formu rēķiniem. Lūdzu aizpildiet šo formu un atsūtiet uz ē-pasta adresi aleksandrs.zarins_1@rtu.lv, obligāti uzradot maksātāja rekvizītus:

– jā maksātājs – organizācija/firma – organizācijas/firmas nosaukums un PVN reģistrācijas Nr., adrese, norēķinu rekvizīti, dalībnieku vārds (i), uzvārds (i), dalībnieku amats (i);

vai

– jā maksātājs – privātpersona – privātpersonas vārds, uzvārds, personas kods, norēķīnu bankas nosaukums, kods un konts

Kursu direktore: Dr.inž.doc Vineta Zemīte: vineta.zemite@rtu.lv

Uz Jūsu jautājumiem laipni atbildēs Aleksandrs Zarins pa telefonu 29152969 vai 67089383

Comments are closed.