Pēcdiploma apmācība

Apmācības kurss ”RADIĀCIJAS DROŠĪBA UN KVALITĀTE MEDICĪNĀ

Kurss ir paredzēts specialistiem, strādājošiem ar jonizējošo starojumu medicīnā. Programmā ir paredzētas lekcijas, demonstrācijas un praktiskās nodarbības (likumdošana, datoru sistēmas, radiācijas mijiedarbība ar bioloģiskiem objektiem, dozimetrija, rentgenaparātu kvalitāte un citas) , atjaunojot tradicionālas zināšanas par radiācijas pielietošanu un drošību kā arī sniedzot visjaunāko informāciju par sasniegumiem jomā.

Kursa mērķis ir palīdzēt speciālistiem sagatavoties radiācijas drošības eksperta sertifikācijai un licences iegūšanai radiācijas izmantošanai.

Kurss ir domāts ārstniecības (ārsti, ārsta palīgi (feldšeri), medicīnas māsas), un tehniskajam personālam (veselības aprūpes sistēmā nodarbinātie fiziķi, inženieri, tehniķi, laboranti).

Kursa ilgums ir viena diena. Kursa dalībnieki saņem sertifikātu. Kursi tiek organizēti periodiski, sakomplektējot vismaz 10 dalībniekus grupā.

Mūsu adrese: RTU, Biomedicīnas inženierijas un nanotehnoloģiju  institūts, Rīga, Ķīpsala, Paula Valdena iela 3., 317. ist.

Sabiedriskais transports: Trolejbusi Nr.  5., 12., 25.; autobusi Nr.   13., 37., 41., 53., pieturvieta “Ķīpsala”.

 Pieteikties:  t. 67089383;   E-pasts  vineta.zemite@rtu.lv

Kontaktpersona: RTU doc Vineta Zemīte

Comments are closed